derryl-2019

 

 

Nasze Częstochowskie Dni Chwały zaczynamy już 27.04.2019r o godzinie 17.00. Zapraszam również Ciebie na te spotkania, które będą pełne niesamowitej Bożej obecności i Jego działania.

Pastor Darryl Reynolds przyjął Jezusa w 1974 roku. W 1978 roku został napełniony Duchem Świętym podczas spotkania Biznesmenów Pełnej Ewangelii i krótko po tym odpowiedział na Boże powołanie do służby. W 1978 roku poślubił Francine, swoją miłość jeszcze z szkoły średniej. W 1987 roku wraz z soją trójką dzieci (Josepf, Jacob oraz Michelle) udali się do Szkoły Biblijnej Rhema w Tulsa, Ok. Mieszkając w Tulsa przyszło na świat ich czwarte dziecko, Jonathan. Po ukończeniu szkoły Rhema w 1989 roku, Derryl przez kolejne cztery lata pracował w służbie brata Hagina w Szkole Biblijnej Rhema. Podczas tych lat Francine & Derryl asystowali w służbie nauczania dla małżeństw w wieku 30 – 39 przy Rhema Bible Church ( ponad 400 osób podczas zajęć każdej niedzieli). W 1993 roku będąc posłusznym Bogu w pragnieniu zaniesienia Słowa & Ducha do zachodnio – północnej części Stanów Zjednoczonych Ameryki, powrócili do Nowego Jorku i przez 11 lat Darryl był pastorem kościoła w Nowym Jorku. Darryl był również przez siedem lat trenerem zespołów piłki nożnej, koszykówki oraz przez dziesięć lat Ligi Baseball.
W lutym 2009 roku Francine & Darryl założyli swoja obecną służbę Triumphant Life Church In Vastal, NY. Kościół stale wzrastał i w 2010 roku zakupili swoją obecną nieruchomość kościoła na 1511 Davis Ave. In Endwell, NY. Wizją pastorów Francine & Darryl jest służenie ludziom w każdym wieku i w każdej kulturze. kochają Boga, Jego Słowo i poruszenie Duch Bożego, wiedząc, że z nich wypływa Boża wielka miłość do ludzi. Wierzą, że Bóg powołał ich do przyniesienia przebudzenia w miejscu, w którym żyją i dalej, gdziekolwiek się udają. Darryl & Francine pragną budować kościół dla całych rodzin. Kościół silny w Słowo i pewny w poruszaniu się w manifestacjach Ducha Świętego. Pragnął usługiwać całemu człowiekowi; jego duchowi, duszy i ciała.